Кіровоградська область

надання соціальних послуг

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ У ВІДДІЛЕННІ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ В с.ХАЩУВАТЕ

Сьогодні у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Хащувате товариство з обмеженою відповідальністю "АВІЄВ І К" завершує монтаж системи протипожежного захисту, а саме систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням мешканців відділення. Дані роботи проводились завдяки спільним зусиллям Гайворонської міської ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради.

13:58:42 04.06.2021

НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОСОБАМ ПОХИЛОГО ВІКУ В с.ХАЩУВАТЕ

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради нагадує про те, що на території с. Хащувате функціонує відділення стаціонарного догляду для постійного проживання. Відділення надає соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та медичного нагляду.

09:44:28 27.05.2021

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради висловлює щиру подяку керівнику ТОВ «Юніком» Андрію Яровому за надану благодійну допомогу у вигляді борошна, яке буде передано 179 дітям війни та вдовам ветеранів війни напередодні дня Перемоги.

15:50:17 07.05.2021

"ВЕЛИКДЕНЬ У КОЖНУ ОСЕЛЮ"

З лагідною посмішкою, теплими привітаннями та з Великодніми гостинцями напередодні Воскресіння Господнього завітали до своїх підопічних працівники Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) .

09:37:27 30.04.2021