надання соціальних послуг

ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ БІЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

З приходом перших теплих весняних променів природа прокидається від зимового сну і починає вигравати різноманітними барвами. Тому кожний газда, старається прибрати своє обійстя. Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради, як добрі господарі, вийшли на прибирання прилеглої території біля територіального центру.

12:54 02.04.2021

ВІТАННЯ ДЛЯ НІНИ ПАРФЕНТІЇВНИ

Нещодавно свій ювілейний день народження відсвяткувала жителька с.Тополі, підопічна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради Денисюк Ніна Парфентіївна.

13:41 24.03.2021

ДІЯЛЬНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного або денного перебування.

12:18 24.03.2021