Вечірній профілактичний рейд «Підліток»

• Переглядів: 116

З метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, негативних проявів серед підлітків та дотримання батьками відповідальності за виховання та розвиток дітей,  протягом тижня спеціалістами служби у справах дітей міської ради спільно з  інспектором ювенальної поліції та дільничими офіцерами відділення  поліції №1 (м. Гайворон) проводились вечірні профілактичні  рейди «Підліток». Відвідано громадські місця міста ( міський парк, вулиці міста, дитячий  майданчик). У зв`язку з ситуацією в Україні, пов`язаною з агресією російської федерації значно менше часу діти використовують для проведення дозвілля та потребують Голованівського РВП ГУНП інструктаж з працівниками закладів торгівлі про недопущення продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, особам, які не досягли 18 років та попереджено про відповідальність за недотримання чинного законодавства.  ШАНОВНІ БАТЬКИ! У законодавстві України про охорону та захист прав дитини встановлено відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час у громадських місцях. Дітям заборонено з 22:00 до 06:00 перебувати без супроводу батьків у громадських місцях!