Проведено профілактичні заходи за місцем тимчасового проживання дітей та їх сімей з числа внутрішньо переміщених осіб

• Переглядів: 146

Сьогодні, 19 серпня 2022 року, службою у справах дітей міської ради разом з інспектором ювенальної превенції та разом з провідним інспектором ВЗНС Голованівського РУ ГУ ДСНС України  в Кіровоградській області були проведені профілактичні заходи за місцем тимчасового проживання дітей та їх сімей з числа внутрішньо переміщених осіб. Під час рейду відвідано 20 родин в селі Солгутове. Спеціалістами служби у справах дітей під час проведення даних профілактичних заходів було проведено консультаційну роботу з батьками дітей щодо  захисту  їх прав на належні умови проживання,  навчання та виховання. Слід зазначити, що дані сім’ї потребують правової та іншої допомоги, яка стосується захисту їх прав та прав малолітніх та неповнолітніх дітей, а також їх життя та безпеки. Інспектором ДСНС проведено профілактичні бесіди на тему: «Пожежна безпека у побуті». Профілактична робота по захисту прав дітей із числа внутрішньо переміщених осіб продовжується.

Відбулася онлайн – лекція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

• Переглядів: 250

Відбулася онлайн – лекція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. В даному заході взяли участь здобувачі освіти, психологи, педагоги - організатори, соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Гайворонської міської ради, спеціалісти КУ «Гайворонський центр професійного розвитку педагогічних працівників», начальник Гайворонського відділу Голованівської окружної прокуратури Кіровоградської області  Яневич І.В., працівники КЗ «Центру культури та дозвілля», фахівці з соціальної роботи КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб», спеціалісти служби у справах дітей міської ради та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини  в Кіровоградській області Жученя Олександр Вікторович. Метою заходу було донесення інформації щодо додержання прав дітей в Україні. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. Олександр Вікторович зазначив, що в залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.