![БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА](https://rada.info/upload/users_files/04055297/8245226799b0864b04ec26a3fda774b5.jpg)
БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА
Сьогодні, 16 квітня, відділення стаціонарного догляду для постійного проживання відвідали поважні гості - благочинний Гайворонської ОТГ протоієрей Роман, протоієрей Олександр та протоієрей Віктор. Візит було присвячено Таїнству Єлеосвячення ( в народі - Соборювання) підопічних відділення. У молитвах, що читались при звершенні Таїнства, священники звертались до Бога з проханням про прощення гріхів та одужання.