З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЛІДІЯ АНДРІЇВНА!

• Переглядів: 504

Сьогодні, 15 липня, святкує свій ювілейний день народження жителька с. Казавчин, підопічна відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради БАБІЙ Лідія Андріївна.

ЗБОРИ ПРАЦІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

• Переглядів: 323

Вакцинація - це єдиний ефективний спосіб захистити себе, своїх рідних та близьких від COVID-19. Саме з цих слів розпочались чергові загальні збори працівників територіального центру соціального обслуговування Гайворонської міської ради. Під час наради працівникам наголошено на важливості проведення щеплень від COVID-19 та ознайомлено з методичними рекомендаціями щодо процесу імунізації.

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ У ВІДДІЛЕННІ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ В с.ХАЩУВАТЕ

• Переглядів: 697

Сьогодні у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Хащувате товариство з обмеженою відповідальністю "АВІЄВ І К" завершує монтаж системи протипожежного захисту, а саме систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням мешканців відділення. Дані роботи проводились завдяки спільним зусиллям Гайворонської міської ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради.

НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОСОБАМ ПОХИЛОГО ВІКУ В с.ХАЩУВАТЕ

• Переглядів: 946

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради нагадує про те, що на території с. Хащувате функціонує відділення стаціонарного догляду для постійного проживання. Відділення надає соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та медичного нагляду.