Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (соціальна сфера)

Пошенко Юлія Володимирівна народилася в місті Петропавловськ Камчатської області, Росія. У 1994 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені В. К. Винниченка та набула спеціальність вчителя англійської та німецької мови, перекладача англійської мови.

Трудова діяльність:

1994-2000 роки – вчитель  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів с. Хащувате Гайворонського району

2000-2006 роки – вчитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м. Гайворона

2006-2009 – завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Гайворонської районної адміністрації

2009-2013 роки – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Гайворона

2013-2018 роки – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Гайворона

2018-2020 роки – вчитель англійської мови комунального закладу «Гайворонський ліцей №1», вища кваліфікаційна категорія, вчитель-методист.

З 2003 року є координатором Всеукраїнського літнього мовного табору «Big Bang”, переможець програми «Відкритий світ» Американських Рад з Міжнародної Освіти у номінації «Жінки в освіті», проходила стажування в США з питань освіти у 2008 році.