ПОДАРУВАЛИ НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ

Переддень Нового року – завжди хвилююча пора, адже розпочинається бурхлива низка зимових свят і панує неповторна чарівна атмосфера, яка відкриває наші серця для новорічного дива. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради висловлює слова глибокої вдячності депутату Кіровоградської обласної ради, голові ТОВ “ЮНІКОМ” Яровому Андрію Ігоровичу та депутату Гайворонської міської ради, голові ФГ “Лан” Опаленку Анатолію Яковичу за казковий новорічний настрій для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с. Хащувате і відділення догляду вдома (особи 85 років і старше). Солодкі подарунки стали не лише приємним сюрпризом для наших дідусів і бабусь, а й зігріли душі теплом та зворушливою радістю.