Для прийому повідомлень про вчинення корупційних правопорушень чи правопорушень, пов'язаних з корупцією, посадовими особами Гайворонської міської ради створено захищену електронну поштову скриньку: uozk2021@ukr.net та окрему спеціальну телефонну лінію (068) 789-39-13.

Зв’язок та розгляд повідомлень про корупцію в міській раді здійснюється безпосередньо уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у Гайворонській міській раді.

Повідомлення має містити:

• інформацію про посадову особу міської ради, яка порушила вимоги Закону України "Про запобігання корупції";
  • інформацію про факти порушення посадовою особою міської ради вимог Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) щодо:
  • порушення обмежень щодо отримання подарунка, (ст. 223 Закону);
  • порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст. 28, 35, 36 Закону);
  • порушення обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування (ст.54 Закону);
  • порушення обмежень щодо спільної роботи близьких осіб (ст. 27 Закону);
  • порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності (ст. 25 Закону);
  • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки (ст. 38-44 Закону);
  • порушення вимог фінансового контролю (ст. 45-46, 48-52 Закону);
  • порушення вимог проведення спеціальної перевірки (ст. 56 Закону);
  • порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції.

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності:

• прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада в Гайворонській міській раді;
  • інформації про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
  • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала письмове повідомлення.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону здійснене працівником міської ради може бути без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії:

понеділок – четвер: з 8:00 год. до 17:15 год.;

п’ятниця: з 8:00 год. до 16:00 год.;

з щоденною перервою з 12:00 год. до 13:00 год.

Зразок форми Повідомлення про корупцію

Електронна форма для повідомлення про корупцію

ПОВІДОМИТИ ПРО ФАКТИ КОРУПЦІЇ ТАКОЖ МОЖНА:

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК):

Управління захисту викривачів та обробки повідомлень про корупцію: 01103, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 28, тел.:(044) 200-06-39 e-mail: info@nazk.gov.ua;

Відділ роботи з повідомленнями про корупцію та контрольної діяльності (044) 200-06-40;

Відділ роботи з викривачами (044) 200-06-39.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ):

03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3 спеціальна телефонна лінія: 0-800-213-200.

Одеське територіальне управління НАБУ (юрисдикція поширюється на Одеську, Херсонську, Миколаївську та Кіровоградську області):

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, e-mail: odesa@nabu.gov.ua.

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області:

вул. Віктора Чміленка, 41, м. Кропивницький, 25000, тел.: (0522) 39-70-01.