Правова допомога

ЯК ДОВЕСТИ В СУДІ, ЩО ТІТКА - ТВОЯ РОДИЧКА

Родинні відносини або ж споріднення – кровний зв’язок між людьми, з наявністю якого закон пов’язує виникнення, зміну чи припинення прав та обов’язків. Суд вправі розглядати справи про встановлення родинних відносин, коли цей факт безпосередньо породжує юридичні наслідки для заявника: право на спадщину, право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника, одержання компенсації тощо.

16:55 14.04.2021

Поновлення та припинення договору оренди землі

В Україні триває земельна реформа. У землевласників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок сільськогосподарського призначення виникає багато запитань. Тому система БПД роз'яснює основні питання, які виникають у сфері земельних відносин. У цьому відео ви дізнаєтеся про нюанси поновлення та припинення договору оренди землі. Це відео є частиною циклу консультацій, у яких система безоплатної правової допомоги роз’яснює основні питання у сфері земельних правовідносин. Ролик створено завдяки мережі правових клубів PRAVOKATOR правовий клуб. #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid #ЗемельнаРеформа

15:39 12.03.2021

#кейс_БПД

Усім нам добре відомо, що батьки повинні утримувати своїх неповнолітніх дітей і допомога батькам є відповідною компенсацією за їх турботу та любов, надану дитині. В нормальних умовах діти добровільно допомагають своїм непрацездатним батькам і турбуються про них. Але іноді, щоб отримати матеріальну допомогу від дітей, батьки вимушені звертатись до суду  з позовом про стягнення аліментів. Так сталось і з нашою клієнткою.

09:05 12.03.2021

Тиждень Фінансової Грамотності

Ви плануєте купити ноутбук, пральну машину чи телевізор, а потрібної суми не вистачає? Споживчий кредит – це вихід із такої ситуації. Банк позичить вам кошти на певний термін під певний відсоток. Споживчий кредит – це кошти, які позичає вам банк на певний час для купівлі якогось товару або оплати певної послуги. Та перш ніж іти до банку, дізнайтеся про його повну вартість та всі умови.

09:59 18.02.2021

Розраховуватися за покупки, поповнювати мобільний, платити за комунальні послуги – все це зручно робити з банківського рахунку. Проте, відкриваючи його та підписуючи договір з банком, варто спочатку уважно ознайомитися з умовами обслуговування.

08:51 16.02.2021