Кіровоградська область

Правова допомога

Чи можуть забрати житло за чужі борги?

Ситуації, коли з людини вимагають повернути чужі кредити та погрожують відібрати житло, стали доволі частими. Так що ж робити у такому випадку та чи можуть забрати житло за чужі борги – консультує заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Соколова.

16:32:57 03.06.2021

ЯК ДОВЕСТИ В СУДІ, ЩО ТІТКА - ТВОЯ РОДИЧКА

Родинні відносини або ж споріднення – кровний зв’язок між людьми, з наявністю якого закон пов’язує виникнення, зміну чи припинення прав та обов’язків. Суд вправі розглядати справи про встановлення родинних відносин, коли цей факт безпосередньо породжує юридичні наслідки для заявника: право на спадщину, право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника, одержання компенсації тощо.

16:55:58 14.04.2021

Поновлення та припинення договору оренди землі

В Україні триває земельна реформа. У землевласників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок сільськогосподарського призначення виникає багато запитань. Тому система БПД роз'яснює основні питання, які виникають у сфері земельних відносин. У цьому відео ви дізнаєтеся про нюанси поновлення та припинення договору оренди землі. Це відео є частиною циклу консультацій, у яких система безоплатної правової допомоги роз’яснює основні питання у сфері земельних правовідносин. Ролик створено завдяки мережі правових клубів PRAVOKATOR правовий клуб. #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid #ЗемельнаРеформа

15:39:48 12.03.2021