ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ ВЗУТТЬОВИКА У ГРОМАДІ

З метою забезпечення жителів громади доступними та якісними соціальними послугами Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради інформує про відновлення роботи взуттєвої майстерні при відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Послуги взуттьовика надаються за доступними соціальними цінами, тарифи на які затверджені рішенням виконавчого комітету Гайворонської міської ради. Особи з інвалідністю І групи та діти з інвалідністю віком від 3 до 18 років обслуговуються безкоштовно.

Своєчасний та високоякісний ремонт взуття подовжує термін його використання, а також покращує зовнішній вигляд. Тож дозвольте собі якісний та доступний ремонт взуття вже сьогодні !

Ми радо чекатимемо Вас за адресою м.Гайворон, вул. В.Кобзаря, 4. За більш детальною інформацією звертатися за тел: 5-06-89.

Адміністрація територіального центру