ВІТАННЯ ДЛЯ НІНИ ПАРФЕНТІЇВНИ

• 91

Нещодавно свій ювілейний день народження відсвяткувала жителька с.Тополі, підопічна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради Денисюк Ніна Парфентіївна.

Переживши за прожиті роки безліч подій, серед яких і голод, і Друга Світова війна, і післявоєнна розбудова, витримавши непрості удари долі, сьогодні Ніна Парфентіївна – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться у майбутнє, посміхається, з гумором розповідає історії з свого життя, надихає своєю життєвою силою оточуючих.

Від імені міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу з 90 річним ювілеєм Ніну Парфентіївну, квітами та подарунком, привітали староста Мощенського старостинського округу Сергій Кармаліцький та в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради Наталія Поліщук.

З нагоди такої визначної події бажаємо ювілярці міцного здоров’я і духовного піднесення. Нехай легкими будуть думки, а життєвий шлях – довгим і щасливим, нехай ангел-охоронець оберігає від тривог, а доля привітно усміхається. Усіх Вам земних гараздів та Божого Благословення!