ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ У ВІДДІЛЕННІ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ В с.ХАЩУВАТЕ

Сьогодні у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Хащувате товариство з обмеженою відповідальністю "АВІЄВ І К" завершує монтаж системи протипожежного захисту, а саме систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням мешканців відділення. Дані роботи проводились завдяки спільним зусиллям Гайворонської міської ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради.

Встановлення даної системи проведено з метою дотримання вимог законодавства із пожежної безпеки та підвищення рівня безпечного проживання підопічних відділення.

Фото без опису        Фото без опису       Фото без опису