Кіровоградська область

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ

Дата: 09.06.2021 16:23

Сьогодні, 9 червня, завдяки співпраці Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради та КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» відбулася зустріч-бесіда на тему «Сучасні технології у повсякденному житті, нові можливості і горизонти» для людей срібного покоління.

Зустріч організовано з метою надання мешканцям шанованого віку нашої громади можливості йти в ногу з часом, користуючись сучасними гаджетами та технологіями.

Під час спілкування запрошені учасники отримали змістовну інформацію щодо процесу здобуття знань з освоєння новітніх технічних засобів на базі КЗ "Гайворонська міська публічна бібліотека"

Територіальний центр та гості заходу висловлюють щиру вдячність за організацію цікавої та повчальної бесіди. Сподіваємось на подальше партнерство задля розвитку інформаційного просвітництва серед людей похилого віку та осіб з інвалідністю.