ЯК ДОВЕСТИ В СУДІ, ЩО ТІТКА - ТВОЯ РОДИЧКА

ЯК ДОВЕСТИ В СУДІ, ЩО ТІТКА - ТВОЯ РОДИЧКА

  • Переглядів: 901

Родинні відносини або ж споріднення – кровний зв’язок між людьми, з наявністю якого закон пов’язує виникнення, зміну чи припинення прав та обов’язків. Суд вправі розглядати справи про встановлення родинних відносин, коли цей факт безпосередньо породжує юридичні наслідки для заявника: право на спадщину, право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника, одержання компенсації тощо.

Поновлення та припинення договору оренди землі

Поновлення та припинення договору оренди землі

  • Переглядів: 427

В Україні триває земельна реформа. У землевласників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок сільськогосподарського призначення виникає багато запитань. Тому система БПД роз'яснює основні питання, які виникають у сфері земельних відносин. У цьому відео ви дізнаєтеся про нюанси поновлення та припинення договору оренди землі. Це відео є частиною циклу консультацій, у яких система безоплатної правової допомоги роз’яснює основні питання у сфері земельних правовідносин. Ролик створено завдяки мережі правових клубів PRAVOKATOR правовий клуб. #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid #ЗемельнаРеформа 

#кейс_БПД

#кейс_БПД

  • Переглядів: 415

Усім нам добре відомо, що батьки повинні утримувати своїх неповнолітніх дітей і допомога батькам є відповідною компенсацією за їх турботу та любов, надану дитині. В нормальних умовах діти добровільно допомагають своїм непрацездатним батькам і турбуються про них. Але іноді, щоб отримати матеріальну допомогу від дітей, батьки вимушені звертатись до суду  з позовом про стягнення аліментів. Так сталось і з нашою клієнткою.

Шукаємо волонтерів БПД!

Шукаємо волонтерів БПД!

  • Переглядів: 492

Оголошуємо набір волонтерів у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Тиждень Фінансової Грамотності

Тиждень Фінансової Грамотності

  • Переглядів: 506

Ви плануєте купити ноутбук, пральну машину чи телевізор, а потрібної суми не вистачає? Споживчий кредит – це вихід із такої ситуації. Банк позичить вам кошти на певний термін під певний відсоток. Споживчий кредит – це кошти, які позичає вам банк на певний час для купівлі якогось товару або оплати певної послуги. Та перш ніж іти до банку, дізнайтеся про його повну вартість та всі умови.