ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

28-29 липня 2021 року спеціалістами служби у справах дітей Гайворонської міської ради проведено рейди в селах Покровське , Казавчин та Бугове , в ході якого перевірено умови проживання дітей в сім’ях, які перебувають на обліку в ССД як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Працівниками детально перевірено стан утримання та забезпечення базових потреб дітей в сім’ях. Декільком малозабезпеченим сім’ям буде надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу для малолітніх дітей. Із батьками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення зловживання алкоголем, запобігання насилля в сім’ях, залишення малолітніх без догляду, належного виконання батьківських обов’язків та попереджено про відповідальність за неналежне їх виконання відповідно ст. 184 КУпАП.