Профілактичний рейд «Дитина в родині»

  • 163

Фото без опису

Службою у справах дітей  Гайворонської міської ради регулярно здійснюється контроль за сім’ями, у яких проживають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та сім’ями, в яких діти перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі що перебувають у складних життєвих обставинах. Цього разу маршрут рейду «Дитина в родині» пролягав  в  Червоненський старостинський округ,  в села Вікнина, Червоне. Комісією у складі представників служби у справах дітей, інспектора ювенальної превенції відділення поліції №1 м. Гайворон Голованівського РВП ГУНП та головного інспектора ВЗНС Голованівського РУ ГУ ДСНС України у Кіровоградській області обстежено умови проживання 4 сімей, в яких виховується 7 дітей.  Важлива увага приділялася таким питанням, як  наявність сезонного одягу та взуття, наявність ліків першої необхідності, запасу продуктів харчування, наявність палива. Батьки отримали консультації з питань дотримання  належного виконання своїх батьківських обов’язків, про відповідальність щодо залишення дітей без нагляду в небезпечному середовищі, що несе загрозу їх життю та здоров’ю, надані інструкції щодо дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та використання електроприладів.  За результатами роботи  складено відповідні акти. Двох батьків попереджено про неналежне виконання батьківських обов’язків (в будинках брудно, розкиданий одяг та речі, діти не доглянуті). 
Служба у справах дітей  Гайворонської міської ради  наголошує, шановні батьки, будьте уважними до своїх дітей, відповідальними, приділяйте більше уваги їх проблемам та побутовим умовам в яких живуть ваші діти!!! 
Небайдужі громадяни –  в разі виявлення сімей, в яких  існує загроза життю та здоров’ю дітей звертайтесь до служби у справах дітей за телефоном: 0978459609