ОДНОРОЖЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Андрій Однороженко народився 4 грудня 1972 року в селі Таужне. Його батько помер, коли Андрій був ще дитиною, тому його дитинство було сповнене випробувань і труднощів. Молодші класи навчався в с. Таужне, а старші в Заваллівській школі-інтернат.

Відразу після закінчення навчання Андрій вирішив піти служити. Після військової служби він одружився і оселився у місті Первомайську, де народилася його донька. Згодом він уклав другий шлюб і переїхав у село Ставки, де народилися його дочка і син. Андрій прожив останні 9 років свого життя у селі Покровське, де працював завгоспом у Гайворонській школі №3.

Андрій мобілізувався 22 квітня 2023 року та розпочав службу у складі Збройних сил України. Був стрілцем-помічником гранатометника у 3 механізованому відділенні 2 механізованого взводу механізованої роти військової частини А7285.

Андрій Однороженко помер 23 червня 2023 року у селі Мукошин, Камінь-Каширському районі Волинської області.