МАЛІЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Народився Олександр 30 липня 1985 року в м. Гайворон. У вересні 1991 року пішов у 1-й клас місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. № 5. По закінченні школи в 2000 році, Олександр вирішив продовжити своє навчання в ГПАЛ №35. Хоча він зазнав труднощів і був відрахований у 2003 році, проте не збентежився і повернувся до навчання у 2010 році. Успішно закінчив навчання у 2013 році, отримавши середню освіту муляра-штукатура.

Його життєвий шлях був сповнений відданості рідній землі.

В 2015 році Олександр був мобілізований до ЗСУ. Проходив службу на посаді стрільця-санітара в в/ч В2248, де згодом був переведений на посаду старшого стрільця. За роки служби приймав безпосередню участь в ООС на території Донецької та Луганської областей в зоні АТО. В 2016 році був звільнений (демобілізований) в запас.

В період 2019-2021 років приймав участь в ООС на території Донецької та Луганської областей у складі в/ч А2896.

15 червня 2022 року створив власну родину.
Його любов до рідних не знала меж. "Він був добрим, чуйним, відповідальним, справедливим, наполегливим. Став найкращим батьком моїй дитині та гарним чоловіком" - саме таким його пам’ятатимуть завжди.

Загинув зовнішній пілот взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти старший солдат Олександр Маліцький 01 квітня 2024 року мужньо захищаючи землю від російських окупантів під час виконання бойового завдання в районі н.п.Роботине, Запорізької області.