ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ Дідур Ганну Вікторівну

Сьогодні, свій 90 -й день народження святкує жителька нашого міста підопічна Територіального центру соціального обслуговуваня (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради відділення соціальної допомоги вдома ДІДУР ГАННА ВІКТОРІВНА.

Заступник директора терцентру Людмила Ковердяга та соціальний працівник Людмила Поліщук завітали в цей день до ювілярки, щоб привітати з днем народження, вручити квіти та подарунок. Зі словами вдяності та сльозами радості зустріла їх пенсіонерка.

Шановна Ганно Вікторівно, Вітаємо Вас з днем народження! В цей знатний ювілей, Ваші почесні 90 років, щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії, а також веселих і добрих нот мелодії для Вашої душі, мирних і радісних днів для щастя Вашого серця! Щоб теплі спогади наповнювали серце зворушливими почуттями та любов'ю. Щоб здоров'я дозволяло прожити ще не один десяток років...