ЗАВЕРШЕННЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "ЩЕДРА ОСІНЬ"

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради повідомляє про завершення благодійної акції «Щедра осінь», яка розпочалася в серпні і мала на меті збір коштів на продуктові набори для людей поважного віку, що обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру.

Безмежна вдячність усім, хто підтримав цю ініціативу і приєднався до збору коштів, хто не залишився осторонь проблем літніх людей та подарував часточку своєї щедрої душі тим, хто цього потребує. За увесь час проведення до акції долучилися ТОВ «Гарт» в особі Володарського Геннадія Юрійовича - перераховано 5000,00грн, ПСП «Явір» в особі голови Крисаченка Валерія Федоровича – 5000,00грн, ПСП «Урожай» в особі голови Метановського Олександра Григоровича – 2000,00 грн, ФГ «Володимир» в особі Комайгородського Володимира Павловича та Наталії Іванівні – 1000,00грн, ТОВ «АО ЦЕНТР-ГРУП»в особі Стецюк Оксани Анатоліївни – 1000,00грн, приватні підприємці Козлов Олександр Васильович – 1500,00грн, Кондратюк Микола Васильович – 1200,00грн, Арнаут Олексій Олександрович – 1000,00грн, Стахов Юрій Анатолійович – 1000,00грн, Омельчук Оксана Вікторівна – 1000,00грн, Перевознюк Марина Григорівна – 1000,00грн, Згуровський Валерій Сафронович – 600,00грн, Поцілуйко Олександр Ілліч - 500,00 грн, Піщанський Сергій Віталійович – 500,00грн, Плосконосюк Олеся Анатоліївна – 500,00 грн, Козлов Сергій Васильович – 200,00 грн, Гаджаман Василь Петрович – 200,00 грн, Ніколайчук Тамара Борисівна – 100,00грн, від Заграничної Світлани Анатоліївни отримано натуральну допомогу у вигляді крупи вівсяної на суму 400,00грн. Отримані кошти використані для придбання продуктів харчування, з яких працівниками територіального центру сформовані набори для вручення підопічним. Окрема вдячність керівнику благодійної організації «Благодійний фонд «Уманський центр допомоги» Кротику Дмитру Володимировичу за надану натуральну допомогу у вигляді консервованого м’яса індика, яке стало гарним доповненням до продуктового набору.

Хочеться сподіватися, що подібні ініціативи територіального центру і надалі будуть підтримуватися небайдужими мешканцями громади, і їх кількість буде зростати, як і число тих, хто зможе на собі відчути турботу, доброту, милосердя людей , що живуть поруч. Творімо добро разом!!!