ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ Романюк Ганну Омелянівну!

15 вересня, свій 95-й, ювілейний день народження святкує РОМАНЮК ГАННА ОМЕЛЯНІВНА.

Привітати підопічну з цим чудовим святом, вручити квіти та подарунок завітали соціальний працівник Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради Людмила Поліщук та соціальний робітник Олена Дмитращук.

Вітаючи Вас зі славним ювілеєм, дорога наша імениннице, висловлюємо нашу пошану та любов за віддану Вами працю, доброту та людяність, терпіння та мудрість, за Ваші добрі справи. Прийміть наші щирі побажання міцного здоров'я, любові та підтримки рідних, близьких, невичерпної енергії, радісних та щасливих років життя. Нехай все зроблене Вами з душею та натхненням повертається до Вас сторицею!!!