БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Сьогодні, 26 серпня, відбулась вагома подія для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради. З метою покращення якості та ефективності наданя соціальних послуг мешканцям Гайворонської міської територіальної громади соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома було вручено 25 новеньких велосипедів.

На сьогоднішній день даним відділенням обслуговувється 352 особи похилого віку та осіб з інвалідністю, більшість з яких проживають у віддалених куточках нашої громади. Тому такий вид транспорту дозволить суттєво полегшити роботу соціальних робітників, а підопічні оперативніше отримуватимуть необхідні послуги.

Втілення даної концепції стало можливим завдяки сприяння голови міської ради Романа Волуйка та значній спонсорській допомозі депутата Гайворонської міської ради Олександра Мельника.

Поважні гості із заступником міського голови Юлією Пошенко привітали соціальних робітників із такою приємною подією та вручили транспортні засоби.

Символом подяки та урочистості стали традиційні короваї, які вручила директор територіального центру Наталія Поліщук поважним гостям зі словами вдячності за вагому допомогу у реалізації розвитку соціального обслуговування, розуміння та турботу про людей. Адже підтримка влади є неоціненним кроком назустріч працівникам, які надають таку необхідну та важливу допомогу соціально незахищеним вествам населення.