ВІТАЄМО З 90-РІЧЧЯМ БІЛОУС ВАЛЕНТИНУ ОМЕЛЯНІВНУ

• 28

25 серпня святкує свій ювілейний день народження підопічна відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради БІЛОУС ВАЛЕНТИНА ОМЕЛЯНІВНА, яка проживає в с. Хащувате.

Від усього серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Щоб теплі спогади наповнювали серце зворушливими почуттями та любов'ю. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

З найщирішими привітаннями до іменинниці сьогодні завітали заступник директора територіального центру Людмила Ковердяга та соціальний працівник Алла Бондар, побажавши міцного здоровя, довголіття - вручили квіти та подарунок .