ВІТАЄМО З 90-РІЧЧЯМ БІЛОУС ВАЛЕНТИНУ ОМЕЛЯНІВНУ

25 серпня святкує свій ювілейний день народження підопічна відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради БІЛОУС ВАЛЕНТИНА ОМЕЛЯНІВНА, яка проживає в с. Хащувате.

Від усього серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Щоб теплі спогади наповнювали серце зворушливими почуттями та любов'ю. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

З найщирішими привітаннями до іменинниці сьогодні завітали заступник директора територіального центру Людмила Ковердяга та соціальний працівник Алла Бондар, побажавши міцного здоровя, довголіття - вручили квіти та подарунок .