Благодійна акція «ЩЕДРА ОСІНЬ»

1 жовтня Україна і вся світова спільнота відзначатиме Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Це свято – гарна нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, привід нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, заклик дарувати їм своє тепло й увагу, наповнювати їхнє життя турботою та любов’ю.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради пропонує усім жителям нашої громади, підприємцям, сільгоспвиробникам не залишатися осторонь напередодні цього свята та приєднатися до благодійної акції «Щедра осінь», під час якої планується зібрати кошти, продукти харчування, предмети першої необхідності для підопічних установи.

Реквізити для перерахування коштів :

р/р UA908201720314201003301048521

в ДКСУ м.Київ

код ЕДРПОУ 24716660

ТЦ соц. обсл. Гайворон. міськ. ради

Для надання іншого виду допомоги звертатися за адресою:

м.Гайворон, вул. Великого Кобзаря, 4

тел: 5-06-89.

Нехай золота осінь буде багатою на щедрий врожай та людську небайдужість! Сподіваємося на Ваше розуміння, чуйність, милосердя, підтримку та співпрацю!