ПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНУ ЗУСТРІЧ ІЗ ПІДОПІЧНИМИ НА ТЕМУ "СИСТЕМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ"

12 серпня у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання села Хащувате начальником відділу "Гайворонське бюро правової допомоги" - Гайдеєм Максимом Валентиновичем – було проведено інформаційно-роз’яснювальну зустріч із підопічними відділення на тему "Система безоплатної правової допомоги".

В ході бесіди підопічним було пояснено порядок реалізації громадянами права на професійну правничу допомогу, які види правових послуг включає система безоплатної правової допомоги, та випадки, в яких ця допомога надається безкоштовно.

Територіальний центр та підопічні відділення висловлюють щиру вдячність відділу "Гайворонське бюро правової допомоги" за організацію змістовної та повчальної зустрічі.