ЗДІЙСНЕНО ПОЗАПЛАНОВИЙ КОНТРОЛЬ У ФОРМІ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ

Минулого тижня представниками Гайворонського управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на підставі Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд в Україні та Закону України " Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення №4004-ХП" від 24.02.1994 року було здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) у формі санітарно-епідеміологічного обстеження, на підставі звернення директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради від 13.07.2021 року, щодо безпечності та окремих показників якості харчових продуктів відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с. Хащувате.

Під час державного контролю працівниками Держпродспоживслужби порушень не виявлено, а роботу установи визнано такою, що відповідає нормам чинного законодавства.