ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Фото без описуВ Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради при відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги діє пункт прокату, який створено для надання жителям громади послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою підтримки соціальної незалежності вразливих категорій населення.

Безоплатно скористатися послугами пункту прокату можуть громадяни похилого віку, особи з інвалідністю та діти з інвалідністю віком від 3 до 18 років, які частково або повністю втратили рухову активність та за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують отримання конкретного засобу реабілітації

В пункті прокату на теперішній час є в наявності:

• Інвалідні візки (дорослі);

• Інвалідні візки (дитячі);

• Туалетні стільці;

• Милиці;

• Стільці для душу;

• Ходунки;

• Ролери.

Для отримання послуги з прокату необхідно подати до територіального центру заяву про забезпечення засобом реабілітації, довідку лікарсько-консультативної комісії по потребу в забезпеченні засобом реабілітації та ксерокопії документів, а саме паспорту, коду, пенсійного посвідчення, довідки про інвалідність (за наявністю).

Ми радо чекатимемо Вас за адресою м.Гайворон, вул. В.Кобзаря, 4. За більш детальною інформацією звертатися за тел: 5-06-89.