ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Фото без описуНапередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради привітав своїх підопічних Учасників бойових дій та Учасників війни продуктовими наборами.

Своєю мужністю та відданістю 76 років тому ці люди здобули довгоочікувану Перемогу, вибороли нашу свободу, зупинили загарбників, змусити змовкнути ворожі гармати. Про їх подвиг ми маємо пам'ятати, а також шанувати і піклуватися про героїв тих часів, які живуть поруч з нами. Саме вони – уособлення миру, непохитності, стійкості та великої сили духу українського народу.

Тож територіальний центр схиляє голову перед пам’яттю мільйонів загиблих та щиро вітає всіх учасників Великої Вітчизняної війни нашої громади, бажає міцного здоров'я, добробуту та мирного неба над головою. Безмежна вдячність та низький уклін Вам, наші сивочолі герої!!!

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису