БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Фото без описуТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради висловлює щиру подяку керівнику ТОВ «Юніком» Андрію Яровому за надану благодійну допомогу у вигляді борошна, яке буде передано 179 дітям війни та вдовам ветеранів війни напередодні дня Перемоги.

Це не лише соціально вразливі категорії громадян, це особи, з нелегкою життєвою дорогою, на якій воєнні роки залишили невиправний слід.

Надаючи допомогу таким людям ви даєте промінь надії та даруєте частинку віри в те, що про них пам’ятають. Низький уклін за Вашу чуйність і щирість. І нехай Ваше тепло і щедрість душі повернуться до Вас сторицею.

СподівФото без описуаємося на подальшу плідну співпраФото без описуцю.        Фото без опису