"ВЕЛИКДЕНЬ У КОЖНУ ОСЕЛЮ"

Фото без описуЗ лагідною посмішкою, теплими привітаннями та з Великодніми гостинцями напередодні Воскресіння Господнього завітали до своїх підопічних працівники Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) .

Завдяки спільним зусиллям територіального центру та небайдужим мешканцям нашої громади вдалося зібрати кошти та придбати Великодні гостинці, окрасою яких стала велика смачна Паска.Фото без опису

Підопічні зі щирою радістю та глибокою вдячністю приймали подарунки, які вручали не тільки соціальні робітники, що безпосередньо обслуговують громадян, а й міський голова Роман Волуйко та директор територіального центру Поліщук Наталія Юріївна. Керівництво мало змогу не лише привітати стареньких з наступаючими святами, а й вислухати їхні проблеми та побажання.

В межах благодійної акції «Великдень у кожну оселю» вдалося організувати смачне привітання для 353 підопічних відділення соціальної допомоги вдома.