СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ: ПРИЙНЯТО БЮДЖЕТ 2018

У четвер 21 грудня відбулось засідання двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання.

Відкрив і вів засідання міський голова Роман Волуйко.  На порядок денний сесії було винесено три питання, головне з яких – «Про міський бюджет на 2018 рік».

Після затвердження порядку денного депутати заслухали доповідь начальника відділу фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Віру Тугушеву. Обговоривши питання та внісши деякі корективи депутати затвердили бюджет міста на 2018 рік.

Згідно документу доходи міського бюджету у 2018 році заплановані в сумі 20523300 гривень, видатки - у сумі 20523300 гривень.

З метою впорядкування структури апарату міської ради, рекомендацій постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності та правопорядку, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів, міська рада прийняла рішення внести зміни до структури та загальної чисельності апарату міської ради та затвердити Структуру та загальну чисельність апарату?Гайворонської міської ради. Змінами передбачено введення в структуру апарату посад спеціаліста з інформаційно-технічного забезпечення та спеціаліста з контролю за благоустроєм міста.

Також депутати розглянули земельні питання і прийняли відповідні рішення. На цьому сесія завершила роботу у 2017-му році.

СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Олександр Ковтонюк,