«МОЛОДЬ ЗА ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ» ЗМІНЮЄ МІСТО УЖЕ СЬОГОДНІ

  • 731

 

Хто б і скільки не говорив, що наша молодь, вихована на Інтернеті і гаджетах, ні чим не переймається і ні про що не турбується, вкотре переконуєшся в протилежному. Приклад тому ГО «Молодь за чисте майбутнє». Члени організації – молоді люди.  За останні кілька днів члени організації прибрали від сміття і оголошень на стінах, облагородили, пофарбували і розмалювали зупинки громадського транспорту в місті.

- Ідея виникла раптово і основною метою  такої ініціативи спочатку був намір надати можливість дітям та підліткам себе реалізувати в художньому напрямку. Але, як виявилось, у нас не тільки діти талановиті. А також хочемо показати іншим, що для покращення житття в нашому місті не достатньо лише розмов та скарг, потрібно щось робити. – говорить голова організації Олена Шаповал. -  На нашу пропозицію відгукнулось дуже багато?людей. Марущак?Світлана, Дятленко?Олександр, Плахотнюк?Альона, Білодід Сергій,?Малюта Надія,?Ємельянович Тетяна, Касько Тетяна, Наталія Друзь, Яценко Тетяна, Марущак Юрій, Ольга Антоненко - це члени нашої ГО та ініціативна група. Також нам допомагали депутати, підприємці, та звичайні мешканці міста.

Таким чином небайдужі гайворонці навели лад на зупинках Заводська площа (біля пам’ятника паротягу МТ-202), біля перехрестя вулиць Подільська і В. Стуса (АВіК), по вул. Свободи (перехрестя з провулком Банківським),  зупинка біля магазину «Олімпія», зупинка по вул. Н. Богач.

Олена також зазначила, що до 265-ї річниці м. Гайворона члени організації планують розмалювати всі 12 зупинок в місті і запрошує приєднуватись усіх, кому не байдуже, як виглядає його місто і хто хоче його змінювати на краще.

Вкотре переконуюсь, що скільки б злі язики не говорили, є свідомі люди, які не відволікаються на пусті балачки, а закотивши рукави, змінюють рідне місто своїми руками.

На знімках: ГО «Молодь за чисте майбутнє» під час робіт з благоустрою зупинок громадського транспорту в місті.