У КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ

  • 548

Гайворонський комунальник  минулого тижня розпочав профілактичні роботи з ремонту водомережі міста. Як відомо, днем профілактики обрано понеділок і про відключення води повідомляється на сторінках нашої газети. Ми поцікавились, що саме ремонтували комунальники минулого понеділка.

Як нам вдалось з’ясувати,  спеціалісти з водопостачання підприємства цього дня усували прорив водомережі  біля Привокзальної площі, а також проводили заміну водомережі будинку?№97?по?вулиці Центральній.

Також цими днями комунальники займались всипанням грунтових доріг міста, зокрема по вулицях Підгірній та Шевченка. Частину робіт уже зроблено. По мірі можливостей та сприятливих погодних умови всипатимуться й інші дороги міста.

Тривають роботи зі зрізання вітровальних, аварійних дерев по місту. Згідно заяв мешканців днями було проведено зрізання аварійних?дерев?по вул.?Поштовій. Комунальники з допомогою автовишки ліквідували три акації, тополю та горіх, який практично лежав на будинку. Комунальники і надалі ліквідовуватимуть аварійні дерева на території міста згідно заяв мешканців.

Максим ШУЛЬГА.

На знімку: під час ремонту водогону та зрізання аварійних дерев.