У МІСЬКВИКОНКОМІ

У вівторок восьмого серпня відбулось засідання восьмого виконавчого комітету Гайворонської міської ради. Вів засідання міський голова Роман Волуйко.

Затвердивши  порядок денний члени виконкому заслухали питання  Про виконання заходів Програм соціально-економічного та культурного розвитку міста Гайворон за I півріччя 2017 року.

Своїм рішенням члени виконкому?вирішили затвердити звіт і посилити роботу з виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Гайворон за I півріччя 2017 року; оперативно реагувати на звернення громадян, цілеспрямовано розв’язувати їхні обґрунтовані?вимоги. Першочергово?звертати увагу на вирішення соціальних проблем пільгових категорій громадян, інших соціально-незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей.

У зв’язку з тим, що упродовж останніх років у місті Гайворон існує низка проблем, пов’язаних із рухом транзитного вантажного транспорту через центральну частину міста пошкоджується внаслідок чого?дорожнє?покриття автомобільних?мереж. Дорожнє покриття?вулиці Центральної, знаходиться в аварійному стані та потребує великих капітальних вкладень для його поновлення та з метою запобігання пошкодженню та руйнації вулиці Центральної, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, виконком вирішив заборонити рух транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни по вулиці Центральна в зв’язку з руйнуванням дорожнього?покриття. Звернутися?до Гайворонського?відділу поліції щодо погодження встановлення дорожніх знаків «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24 тонни заборонено» на перехресті?вулиць Чернишевського?– Київська, Центральна – Шевченка.

Своїм рішенням виконком затвердив план заходів щодо підготовки до проведення?26-ї?річниці Незалежності,?Дня Державного?Прапора України. Заходами передбачено забезпечення належного санітарного стану на території міста, вивішення державної символіки на будівлі міської ради, адмінбудівлях комунального підприємства, підприємствах, установах та організаціях, торгівельних та інших закладах. Також виконком передбачає звернення до керівників та членів трудових колективів підприємств, організацій, установ, мешканців міста Гайворона про наведення санітарного порядку в місті.

У зв’язку з підготовкою та проведенням свята Дня міста 24 вересня 2017 року виконавчий комітет затвердив склад оргкомітету про проведенні 265-ї річниці м. Гайворна.Голова комітету – міський?голова?Р.Т. Волуйко. Заступники голови оргкомітету: секретар міської ради Ковтонюк О.В., заступник міського голови Хмара З.Е., заступник міського голови Штундер О.М.

Члени?оргкомітету: начальник ВБОФ міської ради Тугушева В.Т., спеціаліст-юрист міської ради Крівцова Т.Ю., спеціаліст-землевпорядник міської ради Собчик В.В., директор міського Будинку культури Соболенко А.А., начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської РДА, редактор КПРГ «Гайворонський кур’єр» Горобець О.В. Також, за згодою в оргкомітет включені: отаман районового козацького товариства Буго-Гардівської паланки О.І. Барабанчук,  начальник відділу сім’ї, молоді та спорту РДА Ільченко Г.В., завідувачі садочків міста Помагайбіс С.В., Запорощук Н.А., Латуша Н.П., Свербиус Т.В.,?начальник Гайворонського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській?області Сірак?С.В.,?начальник  Гайворонського РС управління ДСНС?України?в Кіровоградській?обл. Осадчий О.П., краєзнавець та письменник Павличук О.А., громадський діяч Журба М.М., поетеса Марина Джус, депутати міської ради, члени виконкому.

Оргкомітет також приймає пропозиції від гайворонців стосовно святкування дня міста. Звертатись в каб. №4 Гайворонської міської ради.

Члени виконкому також розглянули деякі інші питання і прийняли відповідні рішення.

Заряна Хмара,

заступник міського голови.