ПРОВОДИТЬСЯ ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ  ПРО ВІДУМЕРЛУ СПАДЩИНУ

З метою належного контролю за майном (рухомим та нерухомим) власник або користувач якого помер, а спадщина не прийнята в установленому законом порядку, Гайворонська міська рада, керуючись Порядком виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади м. Гайворон затвердженим рішенням 31 сесії сьомого скликання №1118 та чинним законодавством, проводить збір інформації щодо відумерлої спадщини на території громади.

Просимо громадськість  надати інформацію про занедбані будинки, квартири та ділянки, їх власників чи можливих спадкоємців.

На даний час працівниками міської ради виявлено 2 квартири стосовного яких  відсутні спадкоємці за заповітом за адресами:

вул. Центральна 160 кв. 7, вул. Центральна 162 кв.8.

15 ділянок з приміщеннями за адресами:

вул. Підгірна,  56

вул. Підгірна,  73

вул. Підгірна, 69 (або 71)

вул. Підгірна, 27

вул. Центральна, 28 (або 26)

вул. Центральна, 89

вул. Пісочна, 22/2

вул. Прибузька, 32/28

вул. Прибузька, 32/43

вул. Пісочна, 31

вул. Хлібзаводська, 7

вул. Марата, 7

вул. Студентська, 42

вул. Поштова, 29 (31)

вул. Степана Руданського, 55

Для визнання цих та інших можливих об’єктів відумерлою спадщиною виконком Гайворонської міської ради  звертається до мешканців міста Гайворон щодо  надання інформації про адреси,  випадки неприйнятої спадщини, імена померлих власників та можливих спадкоємців.

Звертатись до відповідальних осіб з питань безхазяйного майна та відумерлої спадщини за адресою Гайворонської міської ради або за телефоном 2-28-58.

Міськвиконком.