«ВСЕ ТУДИ, НА ФРОНТ…»

Не так давно до громадян, що займаються волонтерською діяльністю,  від військовослужбовців 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ої бригади, які захищають нашу Батьківщину вже не перший рік,  надійшло прохання допомогти. Просилиоблаштувати автомобіль ЗІЛ-131, який надійшов до них на озброєння, дугами перекриття та автомобільним тентом. В зв'язку з тим, що надходжень від пересічних громадян для вирішення даних питань було недостатньо, ми прийняли рішення звернутись до керівника фермерського господарства «Людмила» Пустовойта В.Г. та до Гайворонської міської ради.

В результаті спільних дій хлопці вже отримали 1200 гривень, виготовили та встановили дуги перекриття. Кошти в сумі 3600 грн., які без зайвих зволікань зібрали працівники міської ради та підвідомчих установ, перераховано на рахунок фірми, яка взялася за пошиття тенту за індивідуальним замовленням. Наступного тижня машина буде готова до використання. Щиро дякуємо всім за допомогу! Разом до перемоги!

Волонтерська спілка міста Гайворон.