ОСТАННІЙ ДЗВОНИК КЛИЧЕ В ЛІТО

  • 621

 

Збігають останні весняні дні, а з ними й навчальний рік. 26 травня, в усіх школах міста пролунали останні дзвоники.  Нам пощастило бути присутніми на урочистій лінійці в ЗОШ №1 міста.

Свято останнього дзвоника безперечно є одним із найочікуваніших як для учнів, так і для вчителів. Адже уже за кілька днів – яскраве і тепле літо. Більшість учнів підуть набиратися сил до нового навчального року, дехто буде вступати у вищі навчальні заклади. Але для всіх це пора нових вражень, пригод і зустрічей.

На урочистості з нагоди закінчення навчального року в ЗОШ №1 завітали батьки учнів, рідні і друзі. Випускники дякували за  незабутні роки життя вчителям, рідній школі, яка стала для них другою домівкою. А також попросили пам’ятати їх. І як символ того, що уже скоро вони покинуть стіни альма-матер – випустили в небо різнокольорові кульки, які, як і вони самі розлетяться по світу. За давньою українською традицією батьки випускників провели своїх дітей в дорослий світ коридором вишитих рушників. Насамкінець діти вручили своїм педагогам квіти в знак вдячності за вкладені в їх виховання сили і душу.

Привітати учнів, випускників і педагогів прийшли заступник голови РДА Віталій Орел та міський голова Роман Волуйко. Вони побажали дітям за літні місяці набратися побільше сил, щоб в новому навчальному році досягати ще більших висот у знаннях і вміннях. Роман Тарасович також пообіцяв всіляко підтримувати ініціативи молоді. Одним з таких прикладів став проект «Відкривай Україну», участь в якому беруть учні ЗШ№1 і втіливши в дійсність задум «Нове життя зупинки», прикрасивши автобусну зупинку кольорами міського стягу і герба.

Міський голова Р. Волуйко, міська рада завжди  стояли і стоять на позиціях підтримки молодого покоління, допомоги молоді в реалізації їхніх задумів і планів, які покликані розвивати їх самих, свою школу, місто. Задля цього депутатами затверджені програми підтримки молоді, які упродовж 2016-2017 років дуже вдало функціонують. Міською владою постійно виділяються кошти на підтримку дітей для участі в мистецьких, спортивних та інших конкурсах і фестивалях. Започатковані премії міського голови кращим учням міста. На останній сесії міської ради було спрямовано сто тисяч гривень до районного бюджету для поточного ремонту шкіл міста.

Не залишаються без уваги і діти, які ще тільки готуються піти до школи. Попри всі перипетії, які відбуваються з фінансуванням дитсадків, міська рада упродовж років опікується забезпеченням харчування дитсадків. Пільгові категорії дітей харчуються в садках за кошти міського бюджету. В минулому році прийнято рішення про виділення коштів на канцелярські товари для дітей з розрахунку двісті гривень для дитини на рік. Це дало змогу викорінити в садочках збір коштів з батьків на дані витрати. Постійно покращується матеріальна база, оновлюються меблі, постільна білизна, іграшки тощо.

Першого червня ми будемо відзначати День захисту дітей. З цієї нагоди міська влада підготувала для дітей яскраве свято, яке відбудеться на площі біля міського Будинку культури в західній частині міста.  На дітей чекають різноманітні розваги, конкурси, подарунки.

 

Олександр ГЕРАСИМЧУК.

На знімках: під час свята.