Планування пошуку роботи + ваша активна позиція – важіль, що дає максимальний результат

  • 18

Фото без опису

 

Пошук роботи – справа, що вимагає серйозного підходу і, через низку причин, не завжди приносить очікуваний результат. Багато хто залишається безробітним не тому, що для нього немає відповідної роботи чи вільного місця, а тому, що не знає, за яким алгоритмом шукати. Тож знання певних неписаних правил, що вже склалися на ринку праці і зарекомендували свою ефективність, має стати у пригоді кожному.

Така важлива тема сьогодення, зокрема, для молоді, обговорювалась в рамках майстер-класу «Сучасні джерела пошуку роботи», що відбувся для студентів Олександрійського аграрного фахового коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

         З допомогою фахівця з професійної орієнтації Олександрійської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Вікторії Фалєєвої, учасники заходу розглянули «покрокову інструкцію» пошуку роботи, проговорили ряд ключових питань. «Професія людини – невід'ємна частина її життя. А улюблена справа – запорука щасливого і реалізованого майбутнього. І для того, щоб це стало вашою реальністю, необхідно продумати, спланувати і врахувати всі етапи на шляху до роботи своєї мрії. Важливим кроком до працевлаштування є пропрацьовка джерел інформації щодо наявних вакансій. Прикладом, на порталі служби зайнятості є база вакансій семи найпопулярніших сайтів, а загалом, це одна з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, які оновлюються онлайн. Всі вакансії перевірені, актуальні та передбачають офіційне працевлаштування. Можливості інтернет-ресурсів служби зайнятості розраховані також на допомогу кожному користувачеві в об’єктивній оцінці власних здібностей», – зауважила Вікторія Фалєєва.

         Учасники заходу також згадали не менш важливу тему легальної зайнятості, як запоруки соціальної захищеності працівника, та шахрайства на ринку праці. Проговорили можливі недоліки неофіційної зайнятості.     Протягом майстер-класу було відзначено, що сучасні технології активно використовуються, в тому числі, для налагодження та підтримання професійних зв’язків і створення позитивного професійного іміджу.

         «Коли ви шукаєте роботу, варто використовувати усі доступні ресурси: особисті знайомства, рекомендації, сайти, що спеціалізуються на темі працевлаштування. Сучасні інтернет-, мобільні та інші технології, в свою чергу, надають додаткові можливості. Перевага в тому, що вони дозволяють шукати роботу без меж – як у своєму місті чи країні, так і за кордоном, а також охоплювати більшу кількість джерел інформації. Це робить процес працевлаштування більш ефективним, простим та зручним», – наголосила фахівчиня, підсумовуючи зустріч.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості