Рішення П'ЯТНАДЦЯТОГО (2024 рік) засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Порядок денний П'ЯТНАДЦЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Протокол №15 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації

Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Мульку В.М.

Про забезпечення початку опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2024/2025 року.

Про надання дозволу на видалення дерев на території Гайворонської міської ради.

Про затвердження Порядку створення, використання номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Гайворонської міської ради

Порядок / Номенклатура та обсяги

Про відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня ветерана, Дня Українського козацтва, Міжнародного дня громадян похилого віку у Гайворонській міській територіальній громаді.

Про надання Особі_1 статусу дитини позбавленої батьківського піклування.

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування Особи_1.

Про надання Особі_1 статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про визначення місця проживання малолітньої дитини Особи_1.

Про встановлення факту здійснення особою постійного догляду

Положення / Склад комісії / Акт / Заява

Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2023 року № 4564 «Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2024 рік».

Про  стан фінансово – бюджетної дисципліни в Гайворонській міській територіальній громаді за перше півріччя 2024 року