Рішення ТРИНАДЦЯТОГО (2024 рік) засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Порядок денний позачергового ТРИНАДЦЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Протокол №13 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про  звіт комунального підприємства «Хащуватське комунальне господарство» за підсумками роботи за перше півріччя 2024 року.

Про відшкодування різниці між тарифами, встановленими в економічно обґрунтованому розмірі та такими, які фактично застосовувалися на житлово-комунальні послуги комунальному підприємству «Хащуватське комунальне господарство».

Про звіт комунального підприємства «Гайворонський комунальник» за підсумками роботи за перше півріччя 2024 року.

Про встановлення дорожніх знаків.

Про затвердження схем організації дорожнього руху на території міста Гайворона.

Про вибуття малолітніх дітей Особи_1 та Особи_2 із сім’ї патронатного вихователя Особи_3

Про влаштування до комунального закладу «Новопразька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, Особи_1 та Особи_2

Про надання Особі_1 статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про влаштування неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування Особи_1 до комунального закладу «Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради»

Про надання дозволу Особі_1 на вчинення правочину від імені неповнолітнього сина.

Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна без проведення аукціону

Про надання дозволу на передачу в оренду майна комунальної власності Гайворонської міської ради, яке закріплене на праві оперативного управління за Комунальним закладом "Червоненська гімназія" Гайворонської міської ради Кіровоградської області з дошкільним підрозділом шляхом проведення аукціону

Про створення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті Гайворонської міської ради.

Положення / Склад

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 червня 2021 року №125 «Про затвердження Порядка встановлення меморіальних, пам’ятних, анотаційних дошок та пам’ятних знаків, пам’ятників та монументів на території Гайворонської міської ради та Положення про комісію».

Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки Хмелюку Б.Я.

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ надання адміністративних послуг (ЦНАП) Гайворонської міської ради

Інформаційні / Технологічні

Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2023 року № 4564 «Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2024 рік».

Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про звіт про виконання місцевого бюджету Гайворонської міської територіальної громади за І півріччя 2024 року»