Рішення ОДИНАДЦЯТОГО (2024 рік) засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Порядок денний ОДИНАДЦЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Протокол №11 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про погодження штатного розпису комунального підприємства "Хащуватське комунальне господарство"

Про встановлення тарифу комунального підприємству «Хащуватське комунальне господарство» на послуги з централізованого водопостачання до економічно обґрунтованих тарифів.

Про надання дозволу на видалення дерев на території Гайворонської міської ради

Про взяття на квартирний облік Особи_1, як особу з інвалідністю внаслідок війни.

Про утворення комісії з прийняття окремого індивідуального визначеного майна з державної власності у комунальну власність Гайворонської міської ради.

Про надання Особі_1 статусу дитини, яка постраждала внаслідок війни та збройних конфліктів.

Про вибуття малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування Особи_1 із сім’ї патронатного вихователя Особи_2

Про зняття статусу дитини позбавленої батьківського піклування з Особи_1

Про встановлення опіки над майном дитини-сироти  Особи_1

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини Особи_1 в сім’ї патронатного вихователя Особи_2

Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисних  документацій.

Про затвердження кошторисної документації

Про стан роботи розгляду звернень громадян в міській раді за перше півріччя 2024 року.

Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2023 року № 4564 «Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2024 рік».