За яких умов не може бути виданий ваучер?

  • 25

Фото без опису

 

Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №207 (із змінами).

Ваучер видається Державною службою зайнятості одноразово. Відповідно, якщо особа вже раніше отримала ваучер, то повторна його видача є не допустимою.

Ваучер не може бути виданий особі, яка не має професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти.

Ваучер не може бути виданий особі, які зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна.

Також ваучер не може бути виданий особі, які проходила протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Законодавство передбачає також окремі вимоги, за яких може бути виданий ваучер, що стосуються певних категорій осіб. Так, внутрішньо переміщена особа може отримати ваучер якщо вона є особою працездатного віку та якщо на ринку праці відсутня для неї підходяща робота.

Ознайомитись з повним текстом вищевказаного Порядку можна на вебсторінці Державного центру зайнятості (рубрика «Ваучер на навчання» – «Пов’язані закони та постанови»).

Є бажання отримати ваучер та навчатися за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/pacfp Або пишіть у Telegram-канал t.me/dcz_kir

https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості