Ви водій і маєте бажання отримати категорію «СЕ»? Звертайтеся

  • 17

Фото без опису

 

 Якщо ви точно впевнені, що водіння автотранспортних засобів – це ваша професія, то не зайвим буде і підвищити свій професійний рівень! Це ви можете зробити разом з Державною службою зайнятості.

 Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти пропонують вам освоїти курс цільового призначення та підвищити свою кваліфікацію за спеціальністю «Водій автотранспортних засобів (категорія «СЕ») ».

Навчання розпочинається 17 липня 2024 року і триватиме 1,5 міс. За відносно короткий термін досвідчені педагоги та інструктори центру допоможуть вам засвоїти теоретичний матеріал, здобути й ефективно відпрацювати навички водіння на навчальному майданчику. На вас чекає надійна освітня платформа для здобуття професійних знань та підготовки професійних учасників дорожнього руху!

До відома. Зареєстровані безробітні зможуть навчитися водійській майстерності безкоштовно.

Мрієте про стабільну та перспективну кар’єру водія – більш детальну інформацію можна дізнатись у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості