Ця професія - основа розвитку машинобудівної галузі

  • 9

Фото без опису

 

Цікаво, що це за професія? Це оператор верстатів з програмним керуванням.

Нагадаємо, що верстатне ремесло у сучасному сьогоденні є не просто технічною спеціальністю, а, свого роду, справою майже ювелірною. Адже з грубої заготівки кваліфікований спеціаліст робить акуратну деталь з блискучою поверхнею. І хоча верстатник – робітнича професія, вона є однією з найпоширеніших і найважливіших, так як технологічні досягнення в області виробництва набирають обертів з кожним днем.

Якщо вас цікавить робота з технікою, зокрема, з різними видами обладнання, обробка металів та матеріалів, то розгляньте можливість вивчитися на оператора верстатів.

На базі Одеського центру професійно-технічної освіти ви можете всього за 4,5 міс. пройти курс навчання «Оператор верстатів з програмним керуванням», що стартує 8 липня 2024 року.

У центрі створені всі необхідні умови для того, щоб навчання було цікавим: є обладнані майстерні, навчальні кабінети, лабораторії. Слухачі у процесі навчання опановують програмування і контроль роботи повністю автоматизованої машини.

Важливо відзначити, що дана спеціальність підходить як чоловікам, так і жінкам, враховуючи, що процес діяльності здебільшого автоматизований. Після здобуття професії випускники зможуть отримати високооплачувану роботу, ефективно реалізувати здобуті експертні знання, а, за бажання, і далі розвиватись у таких сферах, як: машинобудування, верстатобудування, авіа і суднобудування, деревообробка і меблеве виробництво.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/pacfp

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості