Рішення ДЕВ'ЯТОГО (2024 рік) засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Порядок денний ДЕВ'ЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Протокол №9 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про коригування тарифів комунального підприємства «Гайворонський комунальник» на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення до економічно обґрунтованих тарифів.

Про затвердження протоколу засідання міської комісії визначення середньоденної кількості перевезених пільгових пасажирів на автобусних маршрутах міського користування.

Про проведення заходів щодо боротьби з американським білим метеликом та іншими карантинними рослинами.

Про підготовку до опалювального сезону 2024/2025 року.

План заходів із підготовки закладів освіти та закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 року

План заходів із підготовки закладів соціального захисту та охорони здоров'я до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 року

Про надання дозволу Особі_1 на перепоховання тіла померлого сина Особи_2

Про продовження договорів оренди комунального майна, яке відноситься до комунальної власності Гайворонської міської ради.

Про передачу майна

Склад комісії / Перелік

Про продовження терміну перебування в сім’ї патронатного вихователя Особи_1 малолітньої дитини Особи_2

Про надання дозволу Особі_1 та Особі_2 на вчинення правочину від імені малолітнього сина.

Про взяття на квартирний облік дитини-сироти Особі_1

Про надання Особі_1 статусу дитини,  яка постраждала внаслідок війни та збройних конфліктів.

Про надання Особі_1 статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання Особі_1 статусу дитини,  яка постраждала воєнних дій та збройних конфліктів.

Про вибуття малолітньої дитини Особи_1 із сім’ї патронатного вихователя Особи_2

Про влаштування в сім’ю патронатного вихователя Особи_1 малолітньої дитини Особи_2

Про схвалення проєкту рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2023 року № 4564 "Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2024 рік"

Доходи / Фінансування / Міжбюджетні трансферти / Обсяги капітальних вкладень / Розподіл витрат бюджету