#КібербезпекаФінансів

Друзі, привіт! Давайте знайомитись! Ми – #КіберПес та #КіберКіт!

Відсьогодні ми ваші персональні радники у світі кібербезпеки! Разом ми допоможемо вам уникати платіжного шахрайства.

Колись давно нас теж обманювали шахраї, від цього страждали ми та наші друзі. Але одного разу ми вирішили покласти цьому край: вивчили правила платіжної безпеки, убезпечили себе та тепер допомагаємо людям.

30 травня стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, організаторами якої є Національний банк та Держспецзв’язку. Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Ми стали її головними героями і будемо розповідати людям про правила платіжної безпеки.

Під час кампанії ви дізнаєтесь:

• як захистити свої облікові записи, комп’ютери, смартфони та інші пристрої від зламу;

• як створювати складні та унікальні паролі;

• як налаштовувати багатофакторну автентифікацію;

• як перевіряти сайти, на яких ви вводите свої платіжні дані, мобільні застосунки та інші програми перед завантаженням;

• як правильно використовувати публічні й домашні Wi-Fi-мережі;

• як дбати про програмне забезпечення на власних пристроях

• про інші правила безпечної поведінки у віртуальному просторі.

Кампанія триватиме до 30 вересня 2024 року у всіх регіонах України.

Також у нас є сайт, де можна знайти багато цікавої та корисної інформації: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/

Інформаційна кампанія проходитиме за підтримки Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесуˮ.

Слідкуйте за нашими порадами, навчайтеся правилам захисту від платіжного шахрайства і разом ми зробимо віртуальний простір безпечнішим!

#КібербезпекаФінансів

#КіберПес