Чи компенсуються учасникам бойових дій витрати на проїзд до місця профнавчання?

  • 33

Фото без опису

Так, компенсуються.

Здобувачу освіти, який проходить професійне навчання у закладі освіти, що розташований не за місцем його реєстрації та/або не за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування), компенсуються витрати на проїзд до місця професійного навчання та у зворотному напрямку за добу до початку професійного навчання та за добу, що настає після закінчення професійного навчання, за наявності підтвердних документів.

Якщо час у дорозі триває понад одну добу, витрати на проїзд до місця професійного навчання та у зворотному напрямку компенсуються відповідно до часу перебування в дорозі за наявності підтвердних документів.

Витрати на проїзд компенсуються в розмірі вартості проїзду залізничним транспортом (крім витрат на проїзд у м’яких вагонах та вагонах 1 класу) і автомобільним транспортом загального користування (крім міського транспорту та таксі) з урахуванням витрат, пов’язаних із придбанням проїзних квитків і користуванням постільними речами в поїздах, та страхових платежів на транспорті.

Всі ці питання врегульовані п.13 Порядку реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 (https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu).

З інформацією про навчальні заклади Державної служби зайнятості можна ознайомитися на вебсайті Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/regioncpto

Є питання щодо проходження професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів. Контакти тут http://surl.li/emipw

#Правовий_порадник_шукача_роботи