Як стати кваліфікованим контролером-касиром? Пройти навчання від служби зайнятості

  • 27

Фото без опису

 

 

Більшість людей вважають, що у роботі касира немає нічого складного, і це велика помилка. Є безліч тонкощів, які необхідно знати і враховувати в роботі. Важко уявити хоча б одне підприємство сфери послуг або торгівлі без такого працівника, як касир. Професія контролер-касир буде актуальною, доки в суспільстві будуть готівкові та безготівкові розрахунки за товари, роботи та послуги.

Де здобути професію «Контролер-касир»? На базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі розкриють вам секрети касових операцій, навчать визначати платоспроможність державних грошових знаків та платіжних карток, поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом в процесі вибору реєстратора розрахункових операцій, його експлуатації, ведення касової документації та складання звітів, а також навчать тонкощам розрахунків з покупцями у готівковій та безготівковій формах.

Навчання стартує – 25 червня 2024 року. Тривалість – 3 місяці.

Ми розкриємо для вас цю професію зовсім з іншого боку та покажемо сфери застосування набутих знань.

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості