Рішення ВОСЬМОГО (2024 рік) засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Порядок денний ВОСЬМОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Протокол №8 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про надання повноважень щодо складання акта із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)

ПОЛОЖЕННЯ / СКЛАД КОМІСІЇ / АКТ

Про новий перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для неповнолітніх засуджених до покарання у виді громадських робіт на 2024 рік

Про надання дозволу Особі_1 на укладення договору про поділ земельної ділянки від імені малолітньої дитини Особи_2.

Про надання дозволу Особі_1 на укладення договору купівлі-продажу від імені її неповнолітнього сина Особи_2.

Про продовження терміну перебування в сім»ї патронатного вихователя Особи_1 малолітніх дітей Особи_2 та Особи_3.

Про надання Особі_1 статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання Особі_1 статусу дитини-сироти.

Про відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки.

Про затвердження протоколу конкурсної комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об»єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Гайворонської міської територіальної громади.

Про зміни статусу житлового будинку.

Про початок формування конкурсної комісії для наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради та здійснення деяких заходів шодо її формування.