Станьте професіоналом у сфері сантехніки: стартує навчання від служби зайнятості

  • 23

Фото без опису

 

Служба зайнятості запрошує всіх охочих на професійне навчання за професією «Слюсар-сантехнік». Це унікальна можливість отримати нові знання та навички, які відкриють перед вами двері до стабільної та високооплачуваної роботи у сфері сантехнічних послуг.

Серед переваг: сантехнічні послуги завжди затребувані у житловому та комерційному секторах, а кваліфіковані сантехніки можуть розраховувати на гідну оплату своєї праці. Професія надає можливості для кар’єрного зростання та спеціалізації у різних напрямках.

За час навчання ви опануєте основи сантехнічних систем, матеріалознавство, методи монтажу та ремонту сантехнічного обладнання. Навчитеся виконувати монтаж та обслуговування водопровідних, каналізаційних та опалювальних систем.

Тож, якщо ви бажаєте отримати затребувану та стабільну професію, а також кардинально змінити сферу діяльності, поспішайте! Навчання стартує 17 червня 2024 року.

Де: на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Тривалість: 5,5 місяців.

Не втрачайте можливість зробити крок назустріч успішній кар’єрі!

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості