ЧИ Є ОБ’ЄКТОМ ОПОДАТКУВАННЯ СУМА КОШТІВ, ЯКА СПЛАЧЕНА РЕЗИДЕНТАМИ – ЮО ЧИ ФО НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ЗА НАВЧАННЯ ДИТИНИ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНОЇ РОДИНИ?

  • 69

Фото без опису

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п.п. «є» п.п. 170.7.4 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями не включається до оподатковуваного доходу цільова благодійна допомога, що надається резидентами – юридичними чи фізичними особами у будь – якій сумі (вартості) навчальному закладу у вигляді плати за навчання або за надання додаткових послуг з навчання особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю або дитини, в якої хоча б один із батьків є особою з інвалідністю; дитини-сироти, напівсироти; дитини з багатодітної чи малозабезпеченої родини; дитини, батьки якої позбавлені батьківських прав.